Webevin Kimdir?

19 Yıllık serüvenimizi bir solukta okumaya hazır mısınız?
1950’lerde bilgisayarın gelişmesiyle başlayan internet sektörü o yıllardan bu zamana gelinceye değin kendini hızlı bir gelişim serüveninin içinde bulmuştur. Bu serüven bir sürü ihtiyacı beraberinde getirmiştir.

2004 yılında bu serüvenin bir parçası olduk ve bu sektördeki tüm ihtiyaçları, yetersizlikleri “webevin” markasıyla kurduğumuz firmamızla titizlik ve kusursuzluk anlayışını yanımızdan ayırmayarak gidermeye başladık. Hızla gelişen teknolojiye ayak uydurarak kendimizide geliştirdik. Faaliyet göstermiş olduğumuz her alanda yenilikçi çözümler ile müşterilerimize pratik ve uygun fırsatları yaratan danışılacak ilk şirket olma yolunda büyük adımlarla ilerledik. Müşterilerimizin memnuniyeti bizi daha da hızlandırdı ve çok kısa zamanda tecrübelerimiz ışık hızıyla arttı. Kalite her alandaki hedefimiz oldu. Sorumluluk ve dürüstlük yaptığımız her işin temelini oluşturdu. Böylelikle müşterilerimizin güvenini kazandık.

Büyük ya da küçük ölçekli her sitede aynı misyonla hareket ediyoruz çünkü her müşteri bizler için özel, çünkü her müşteri bizler için kocaman bir dünya, sizlerle adım attığımız ilk andan itibaren yaşadığınız sorunlarda sizleri asla yalnız bırakmamak tüm teknik destekleri önünüze sermek değişmeyen en temel prensibimiz.

Sizlere yanlızca Alan adı (domain) ve hosting servis sağlayıcılığı yapmıyor aynı zamanda bir web sitesinde hayalini kurduğunuz, ihtiyacınız olan her şeyi yazıyor, çiziyor, bir bütün olarak birleşip beğeninize sunuyoruz. Tüm platformlardan rahatlıkla erişebileceğiniz %100 Türk yapımı yönetim panellerimizle sitenizi tüm cihazlardan yönetebilmenize yardımcı oluyoruz.

Kalite politikamız müşterilerimize en üst düzeyde değerler yaratmak kendimizi sürekli geliştirerek sizlerin tüm ihtiyaçlarınızı kusursuz bir şekilde gidermektir.

Web sitenizi hemen tasarlamak istiyoruz!

Biz biraz farklıyız... Hazır tasarım şablonları kullanmak yerine tamamen size özel çizimler yapmayı daha çok seviyoruz. Bilgilerinizi bizimle paylaşırsanız en kısa sürede size geri dönüş yapacağız. Çünkü web sitenizin bütünüyle hazırlamayı çok istiyoruz!

İstasyon Mahallesi Yarış Çıkmazı Sok. No: 1/28 Tuzla / İSTANBUL

Web sitemizdeki fiyatlara %20 K.D.V dahil değildir.

0 850 450 20 40